agenda

sep
9
zo
Oscar Lohuis
sep 9 @ 14:00
sep
16
zo
Hein Postma
sep 16 @ 14:00
sep
23
zo
Wietse van der Hoek – avondmaal
sep 23 @ 14:00
sep
30
zo
Martin Penning
sep 30 @ 14:00
okt
7
zo
Oscar Lohuis
okt 7 @ 14:00
okt
14
zo
Kees van Velzen – gezamenlijke maaltijd
okt 14 @ 14:00
okt
21
zo
Wilbert Weerd
okt 21 @ 14:00
okt
28
zo
Dato Steenhuis & Cris Snoep – bevestiging oudstenraad
okt 28 @ 14:00
nov
4
zo
Leander Janse
nov 4 @ 14:00
nov
11
zo
Chris Snoep
nov 11 @ 14:00
nov
18
zo
Jacques Brunt – doopdienst
nov 18 @ 14:00
nov
25
zo
Jack Nugter – avondmaal
nov 25 @ 14:00
dec
2
zo
Wietse van der Hoek
dec 2 @ 14:00
dec
6
do
Vervolg Alpha
dec 6 @ 20:00
dec
9
zo
Arjan baan
dec 9 @ 14:00
dec
12
wo
Wietse van der Hoek – thema: Het huwelijk
dec 12 @ 19:30
dec
16
zo
Piet Hildering – gezamenlijke maaltijd
dec 16 @ 14:00
dec
19
wo
Vervolg Alpha
dec 19 @ 20:00
dec
23
zo
Dirk van Genderen
dec 23 @ 14:00
dec
25
di
Chris Snoep – Eerste Kerstdag
dec 25 @ 11:00
dec
30
zo
George van der Hof
dec 30 @ 14:00
jan
6
zo
Willem Ouweneel
jan 6 @ 14:00
jan
9
wo
Vervolg Alpha
jan 9 @ 20:00
jan
13
zo
Jacques Brunt
jan 13 @ 14:00
jan
15
di
Workshop Joods Israëlische dans
jan 15 @ 20:00
jan
16
wo
Wilbert Weerd
jan 16 @ 20:00

Verslavingsproblematiek

jan
20
zo
Wieger Sikkema
jan 20 @ 14:00
jan
23
wo
Alpha cursus
jan 23 @ 19:00
Bijbelstudie/vraag/praatgroep – Dato Steenhuis
jan 23 @ 20:00
jan
27
zo
Arjan Baan
jan 27 @ 14:00
jan
29
di
Workshop Joods Israëlische dans
jan 29 @ 20:00
jan
30
wo
Alpha cursus
jan 30 @ 19:00
feb
3
zo
Jacco Ronhaar
feb 3 @ 14:00
feb
6
wo
Alpha cursus
feb 6 @ 19:00
feb
7
do
Bijbelstudie ‘Nieuw leven in Jezus Christus’ – Frank Ouweneel
feb 7 @ 20:00
feb
10
zo
Johan Schep
feb 10 @ 14:00
feb
12
di
Workshop Joods Israëlische dans
feb 12 @ 20:00
feb
13
wo
Alpha cursus
feb 13 @ 19:00
feb
17
zo
Chris Snoep
feb 17 @ 14:00
feb
20
wo
Alpha cursus
feb 20 @ 19:00
feb
21
do
Bijbelstudie/vraag/praatgroep – Dato Steenhuis
feb 21 @ 20:00
feb
24
zo
Leander Janse
feb 24 @ 14:00
feb
26
di
Workshop Joods Israëlische dans
feb 26 @ 20:00
feb
27
wo
Alpha cursus
feb 27 @ 19:00
feb
28
do
Betuwe zingt, met Gerald Troost
feb 28 @ 19:30
mrt
6
wo
Alpha cursus
mrt 6 @ 19:00
mrt
7
do
Bijbelstudie ‘Jezus Christus de Goede Herder’ – Frank Ouweneel
mrt 7 @ 20:00
mrt
12
di
Workshop Joods Israëlische dans
mrt 12 @ 20:00
mrt
13
wo
Alpha cursus
mrt 13 @ 19:00
mrt
17
zo
Hein Postma
mrt 17 @ 14:00
mrt
20
wo
Alpha cursus
mrt 20 @ 19:00
mrt
24
zo
George van der Hoff
mrt 24 @ 14:00
mrt
26
di
Workshop Joods Israëlische dans
mrt 26 @ 20:00
mrt
27
wo
Alpha cursus
mrt 27 @ 19:00
mrt
28
do
Betuwe zingt, met Gerald Troost
mrt 28 @ 19:30
mrt
31
zo
Chris Snoep – avondmaal
mrt 31 @ 14:00
apr
1
ma
Dooponderwijs – Bert van Twillert
apr 1 @ 20:00
apr
2
di
Workshop Joods Israëlische dans
apr 2 @ 20:00
apr
7
zo
Bert van Twillert – doopdienst
apr 7 @ 14:00
apr
14
zo
Jacques Brunt – gezamenlijke maaltijd
apr 14 @ 14:00
apr
16
di
Workshop Joods Israëlische dans
apr 16 @ 20:00
apr
18
do
Paasconcert met Gerald & Nelinda Troost
apr 18 @ 19:30
apr
19
vr
Chris Snoep – avondmaal, Goede Vrijdag
apr 19 @ 20:00
apr
21
zo
Kees van Velzen
apr 21 @ 14:00
apr
24
wo
Cursus: Leren Gods stem te verstaan – Christian Slager
apr 24 @ 20:00
apr
29
ma
Gebedsuur
apr 29 @ 19:30
mei
1
wo
Cursus: Leren Gods stem te verstaan – Christian Slager
mei 1 @ 20:00
mei
5
zo
Chris Snoep
mei 5 @ 14:00
mei
8
wo
Cursus: Leren Gods stem te verstaan – Christian Slager
mei 8 @ 20:00
mei
12
zo
Arjan Baan
mei 12 @ 14:00
mei
13
ma
Gebedsuur
mei 13 @ 19:30
mei
19
zo
John Boekhout
mei 19 @ 14:00
mei
22
wo
Bijbelstudie en open vragen-avond 1 – Frank Ouweneel
mei 22 @ 20:00

GODS GENADE EN ZEGENINGEN

Wat doet God met een mens die ver van Hem in zonde leeft, ‘afgoden’ dient, tot niets goeds in staat is, diep verloren is, en smacht naar levensvervulling ? God schenkt hem genade en overlaadt hem met zegeningen! Hoe is dat mogelijk ? Dat is mogelijk op grond van het volbrachte werk van Gods Zoon Jezus Christus.

mei
26
zo
John Boekhout – avondmaal
mei 26 @ 14:00
mei
27
ma
Gebedsuur
mei 27 @ 19:30
mei
30
do
Betuwe zingt, met Gerald Troost
mei 30 @ 19:30
jun
2
zo
Jan de Heus
jun 2 @ 14:00
jun
3
ma
Gebedsuur
jun 3 @ 19:30
jun
9
zo
Chris Snoep
jun 9 @ 14:00
jun
16
zo
Jacques Brunt
jun 16 @ 14:00
jun
17
ma
Gebedsuur
jun 17 @ 19:30
jun
23
zo
Oscar Lohuis – gezamenlijke maaltijd
jun 23 @ 14:00
jun
27
do
Betuwe zingt, met Gerald Troost
jun 27 @ 19:30
jun
30
zo
Jack Nugter
jun 30 @ 14:00
jul
1
ma
Dooponderwijs – Chris Snoep
jul 1 @ 20:00
jul
7
zo
Doopdienst – Chris Snoep
jul 7 @ 14:00
jul
8
ma
Gebedsuur
jul 8 @ 19:30
jul
14
zo
Steef van’t Slot
jul 14 @ 14:00
jul
15
ma
Gebedsuur
jul 15 @ 19:30
jul
28
zo
Dato Steenhuis – avondmaal
jul 28 @ 14:00
aug
4
zo
Chris Snoep
aug 4 @ 14:00
aug
11
zo
Willem Ouweneel
aug 11 @ 14:00
aug
18
zo
Dato Steenhuis
aug 18 @ 14:00
aug
25
zo
Jacco Ronhaar – gezamenlijke maaltijd
aug 25 @ 14:00
sep
1
zo
Jacques Brunt
sep 1 @ 14:00
sep
8
zo
Arjan Baan
sep 8 @ 14:00
sep
9
ma
Gebedsuur
sep 9 @ 19:30
sep
11
wo
Informatieavond Alphacursus
sep 11 @ 19:45

Meer info: klik hier.

sep
15
zo
Oscar Lohuis – avondmaal
sep 15 @ 14:00
sep
18
wo
Start Alphacursus
sep 18 @ 19:00 – 21:45

Meer info: klik hier.