agenda

apr
12
zo
AFGELAST – Leander Janse – Gezamenlijke maaltijd
apr 12 @ 14:00
apr
19
zo
AFGELAST – Oscar Lohuis
apr 19 @ 14:00
apr
26
zo
AFGELAST – Christian Slager
apr 26 @ 14:00
mei
1
vr
AFGELAST – George van der Hoff – Kampvuuravond
mei 1 @ 20:00 – 22:00
mei
2
za
AFGELAST – Betuwe Zingt!
mei 2 @ 19:30
mei
3
zo
AFGELAST – Chris Snoep
mei 3 @ 14:00
mei
10
zo
AFGELAST – Kees van Velsen
mei 10 @ 14:00
mei
17
zo
AFGELAST – Johan Schep
mei 17 @ 14:00
mei
24
zo
AFGELAST – Wietse van der Hoek
mei 24 @ 14:00
mei
31
zo
AFGELAST – Jacques Brunt – Avondmaal
mei 31 @ 14:00
jun
7
zo
George van der Hoff
jun 7 @ 11:00
jun
14
zo
George van der Hoff
jun 14 @ 11:00
jun
21
zo
Willem Ouweneel
jun 21 @ 11:00
jun
28
zo
Christian Slager
jun 28 @ 11:00
jul
5
zo
Johan van Ooijen
jul 5 @ 11:00
jul
7
di
Dooponderwijs
jul 7 @ 20:00
jul
12
zo
Chris Snoep – Doopdienst
jul 12 @ 11:00
jul
19
zo
Jan de Heus
jul 19 @ 11:00
jul
26
zo
John Boekhout
jul 26 @ 11:00
aug
2
zo
Wieger Sikkema
aug 2 @ 11:00
aug
9
zo
André Vos
aug 9 @ 11:00
aug
16
zo
Wilbert Weerd
aug 16 @ 11:00
aug
23
zo
Jules Hollebrandse
aug 23 @ 11:00
aug
30
zo
Christian Slager
aug 30 @ 11:00
sep
6
zo
Johan van Ooijen
sep 6 @ 11:00
sep
7
ma
Gebedsuur
sep 7 @ 20:00
sep
10
do
Informatieavond Alphacursus
sep 10 @ 20:00
sep
13
zo
Chris Snoep
sep 13 @ 11:00
sep
17
do
Alphacursus
sep 17 @ 20:00
sep
20
zo
Job van Beek
sep 20 @ 11:00
Job van Beek
sep 20 @ 11:00
sep
21
ma
Gebedsuur
sep 21 @ 20:00
sep
24
do
Alphacursus
sep 24 @ 20:00
sep
27
zo
Kees Brouwer
sep 27 @ 11:00
okt
1
do
Alphacursus
okt 1 @ 20:00
okt
4
zo
Job van Beek
okt 4 @ 11:00
okt
5
ma
Gebedsuur
okt 5 @ 20:00
okt
8
do
Alphacursus
okt 8 @ 20:00
okt
11
zo
Johan van Ooijen
okt 11 @ 11:00
okt
15
do
Alphacursus
okt 15 @ 20:00
okt
18
zo
Willem Ouweneel
okt 18 @ 11:00
okt
22
do
Alphacursus
okt 22 @ 20:00
okt
25
zo
Dato Steenhuis
okt 25 @ 11:00
okt
26
ma
Gebedsuur
okt 26 @ 20:00
okt
29
do
Alphacursus
okt 29 @ 20:00
nov
1
zo
Leander Janse
nov 1 @ 11:42
nov
5
do
Alphacursus
nov 5 @ 20:00
nov
8
zo
Arjan Baan
nov 8 @ 11:00
nov
9
ma
Gebedsuur
nov 9 @ 20:00
nov
12
do
Alphacursus
nov 12 @ 20:00
nov
15
zo
Johan van Ooijen
nov 15 @ 11:00
nov
19
do
Alphacursus
nov 19 @ 20:00
nov
22
zo
Christian Slager
nov 22 @ 11:00
nov
23
ma
Gebedsuur
nov 23 @ 20:00
nov
29
zo
Jan de Heus
nov 29 @ 11:00
dec
6
zo
Johan Schep
dec 6 @ 11:00
dec
7
ma
Gebedsuur
dec 7 @ 20:00
dec
13
zo
Chris Snoep
dec 13 @ 11:00
dec
25
vr
Chris Snoep
dec 25 @ 11:00
dec
27
zo
Cees van Harten
dec 27 @ 11:00